Kontakt

Oddział woj. kujawsko-pomorskie:

Biuro czynne:
pn – pt, godz. 8:00 – 15:00
Tel/fax: +48 (52) 315 85 27
Gsm. (+48) 666 575 444
e-mail: mogilno@carsekt.eu

Kontakt ze specjalistą:

tel. 666 575 444 – Marcin Zacharenko 
Specjalista ds. Korozja biologiczna drewna 

tel. 608 587 205 – Tomasz Janiszewski 
Specjalista ds. Dezynfekcja, Dezynsekcja, Deratyzacja

tel. 784 998 981– Joanna Zielińska
Obróbka i certyfikacja drewna ISPM 15

Dla ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o podanie numeru telefonu w przesyłanej wiadomości.

Bazując na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach oraz metodach opracowanych przez światowej klasy naukowców śmiało można powiedzieć, że usługi świadczone przez oddziały firmy Carsekt Sp. z o.o. są na najwyższym światowym poziomie.

Zobacz nasze certyfikaty czy referencje.

Grono zadowolonych klientów we wszystkich sektorach naszych działań systematycznie rośnie. Tradycje firmy sięgają 1987r. Doświadczenia zawodowe naukowców z Katedry Entomologii Stosowanej SGGW pozwoliły zakładom usługowym Firmy Carsekt Sp. z o.o. osiągnąć nieprawdopodobną skuteczność w niszczeniu szkodników drewna.

Firma Carsekt Sp. z o.o. podpisała w maju 2011 roku umowę z firmą Ameta Sp. z o.o. zajmującą się wdrażaniem ekologicznych i nowatorskich technologii zwalczania szkodników. Od tego momentu jako jedyna firma w Polsce zwalczamy szkodniki drewna w ciągu całego roku. Do tej pory ograniczeniem w walce z ksylofagami były względy klimatyczne, ponieważ dezynsekcja gazowa jest w 100% skuteczna tylko w dodatnich temperaturach. Niezależnie od czynników zewnętrznych (temperatury, wilgotności, obecności ludzi i zwierząt) firma Carsekt Sp. z o.o. może od tej chwili zaoferować klientowi dezynsekcję termiczną przy użyciu mobilnego systemu mikrofalowego SAURUS. Nowa ekologiczna technologia daje możliwość walki z uciążliwymi larwami szkodników drewna również w zimie, bez konieczności opuszczania mieszkania.

W 2013 roku wprowadziliśmy do oferty usługę dezynfekcji ozonem obiektów. Głównym czynnikiem wpływającym na poszerzenie naszej oferty o usługi ozonowania obiektów jest stworzenie kompleksowej oferty w zakresie zwalczania szkodników drewna za pomocą dezynsekcji gazowej (fumigacji). Wprowadzenie możliwości ozonowania obiektów pozwoli nam zaproponować klientom szybki powrót do naturalnych warunków po procesie fumigacji (problem pozostałości chemicznych) oraz dodatkowo zwiększyć stopień sterylności obiektu, zwiększając tym samym kompleksowość usługi i minimalizując wpływ preparatów chemicznych.

Close Menu