Pleśniakowiec lśniący (Alphitobius diaperinus; Panzer)

Polecamy nową skuteczną metodę walki z pleśniakowcem za pomocą mikrokapsułek polimerowych. Mikrokapsułka zabezpiecza substancję aktywną przed negatywnym działaniem temperatury, światta i wilgoci, przedłużając jej aktywność i czas działania, a co za tym idzie obniżając koszty oprysku. Mikrokapsułki przyklejają się do ciała owada i zanoszone do gniazd działają na inne owady. Preparaty stosowane przez nas działają kontaktowo, nie drażnią skóry, są odporne na działanie warunków fizycznych, zaliczane są do klasy insektycydów bezpiecznych dla ludzi i zwierząt ciepłokrwistych, działają zarówno na larwy jak i dojrzałe osobniki.

Ptaszyniec kurzy (Dermanyssus galinnae)

Posiadamy również doświadczenie w zwalczaniu tego bardzo odpornego pasożyta zarówno na zmienne warunki klimatyczne jak i na pewne grupy insektycydów, a zarazem bardzo niebezpiecznego ze względu na szerokie spektrum wyrządzonych szkód w hodowli. W tym przypadku zadowalające efekty przynosi kompleksowa dezynsekcja połączona z deratyzacją.

Opryski wykonujemy w każdym dogodnym dla hodowcy terminie.

Na usługi UDZIELAMY GWARANCJI.

Przy zabiegach kompleksowych, stałych umowach, udzielamy wysokich rabatów.

Ochrona deratyzacyjna, monitoring gryzoni

Zajmujemy się również kompleksową ochroną kurników, sklepów, restauracji, domów, pomocy przed gryzoniami zgodnie z GHP/GMP i wymogami prawa. Posiadamy świadectwo PZH. Prowadzimy monitoring szkodników, wykonujemy deratyzację, nadzorujemy urządzenia do monitoringu. Prowadzimy w imieniu hodowcy całą niezbędną dokumentację.

Zapewniamy NAJNIŻSZE ceny karmników, żywołapek i chwytaczy.

Dezynfekcja metodą zamgławiania termicznego

To najbardziej zaawansowana „zachodnia” technologia pozwalająca na efektywne zwalczanie wirusów, grzybów, bakterii i pierwotniaków. Nowoczesne preparaty są rozpylane w postaci mgły, dzięki czemu docierają nawet do trudno dostępnych miejsc i zapewniają ich świetną penetrację. Równomierne rozprowadzenie zamgławianego preparatu w pomieszczeniu zmniejsza jego ilość potrzebnś do skutecznego zabiegu.

Metoda zamgławiania powoduje szybką neutralizację środka, pozwala też na ograniczenie zawilgocenia pomieszczenia, nie pozostawia żadnych plam, przez co jest konkurencyjna w odniesieniu do tradycyjnych metod.

Ponadto stosowane przez naszą firmę preparaty najnowszej generacji oraz ich rotacja uniemożliwiają odporność krzyżową zwalczanych szkodników.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Close Menu