Nasza firma ma do zaproponowania Państwu, absolutnie rewelacyjną, efektywną i w pełni skuteczną metodę dezynfekcji opartą na najbardziej zaawansowanej zachodniej technologii zamgławiania termicznego.

Stosowany przez nas sprzęt najnowszej generacji ma szeroki zakres zastosowania wszędzie tam, gdzie wymagana jest efektywna metoda zwalczania wszelkiego rodzaju drobnoustrojów (bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków) w każdym środowisku.

Zabiegi wykonywane przez naszą firmę urządzeniem do zamgławiania termicznego pozwalają na użycie preparatów bakteriobójczych, owadobójczych, grzybobójczych i roztoczobójczych. Zasada działania urządzenia polega na podgrzaniu i rozpyleniu w postaci mgły odpowiedniego preparatu.

W tym miejscu pragniemy dodać, iż praktykowana przez nas rotacja preparatów uniemożliwia odporność krzyżową drobnoustrojów. Równomierne rozprowadzenie zamgławianych preparatów prowadzi do oszczędności substancji aktywnej, podnosząc stopień skuteczności wykonywanych zabiegów. Mniejsze zużycie preparatów to w efekcie tańszy koszt zabiegu.

Wymierne korzyści stosowania technologii zamgławiania termicznego to:

  • zapewnienie świetnej penetracji miejsc niedostępnych
  • znaczne skrócenie czasu zabiegu
  • zmniejszenie kosztów zabiegu
  • ograniczenie wilgotności, brak plam (zacieków)
  • szybka biodegradacja użytych substancji aktywnych.

Nasza firma zapewni Państwu profesjonalną obsługę, popartą wszelkimi pozwoleniami i certyfikatami branżowymi oraz wieloletnim doświadczeniem.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami.

Close Menu