POLSKI ENGLISH DEUTSCH RUSSIAN ITALY FRANCE IRELAND SWEDEN NETHERLANDS LIETUVA PORTUGAL SPAIN

Wydarzenia

2014, certyfikacja firmy CARSEKT Sp. z o.o. na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej w zakresie "Zwalczania szkodników drewna w procesie fumigacji z wykorzystaniem fosforowodoru”

2013, firma CARSEKT Sp. z o.o. decyzją Zarządu Głównego PSMB z dnia 12 września 2013 roku zdobyła
GŁÓWNĄ NAGRODĘ w: Konkursie na wzorcowe wykonanie prac: Osuszeniowych Naprawczych Bioochronnych

2013, jako rozszerzenie o proces dezynfekcji, wprowadziliśmy usługę ozonowania do oferty zwalczania szkodników technicznych drewna (dezynsekcji budynków)

czytaj więcej

Formularz kontaktowy

W celu przyspieszenia kontaktu z Państwem prosimy o podanie nr telefonu.

Wszystkie pola są obowiązkowe.

Oddziały firmy CARSEKT

Bazując na zaawansowanych, nowoczesnych technologiach oraz metodach opracowanych przez światowej klasy naukowców śmiało można powiedzieć, że usługi świadczone przez oddziały firmy Carsekt Sp. z o.o. są na najwyższym światowym poziomie.

Zobacz nasze certyfikaty czy referencje.

Grono zadowolonych klientów we wszystkich sektorach naszych działań systematycznie rośnie. Tradycje firmy sięgają 1987r. Doświadczenia zawodowe naukowców z Katedry Entomologii Stosowanej SGGW pozwoliły zakładom usługowym Firmy Carsekt Sp. z o.o. osiągnąć nieprawdopodobną skuteczność w niszczeniu szkodników drewna.

Firma Carsekt Sp. z o.o. podpisała w maju 2011 roku umowę z firmą Ameta Sp. z o.o. zajmującą sie wdrażaniem ekologicznych i nowatorskich technologii zwalczania szkodników. Od tego momentu jako jedyna firma w Polsce zwalczamy szkodniki drewna w ciągu całego roku. Do tej pory ograniczeniem w walce z ksylofagami były względy klimatyczne, ponieważ dezynsekcja gazowa jest w 100% skuteczna tylko w dodatnich temperaturach. Niezależnie od czynników zewnętrznych (temperatury, wilgotności, obecności ludzi i zwierząt) firma Carsekt Sp. z o.o. może od tej chwili zaoferować klientowi dezynsekcję termiczną przy użyciu mobilnego systemu mikrofalowego SAURUS. Nowa ekologiczna technologia daje możliwość walki z uciążliwymi larwami szkodników drewna również w zimie, bez konieczności opuszczania mieszkania.

Porozmawiaj z konsultantem